Ciekawe lustro wiszące

Dodatki w domu każdej osoby są mniej lub bardziej ważne. Jednak lustra każdy z nas chce mieć. Dzięki nim co rano możemy zwrócić uwagę na to jak wyglądamy, czy nie pobrudziliśmy się pastą do zębów przed wyjściem do pracy albo z łatwością nakładamy makijaż. Mogą być również fenomenalnym uzupełnieniem pustej ściany jako dodatek.

Wybór luster do domu

wiszące lustro na paskuJeżeli chcemy dodać w naszym domu ciekawych dodatków, które przy okazji będą spełniały inne funkcje niż sama ozdoba to wiszące lustro na pasku będzie doskonałym pomysłem. Możemy je zawiesić klasycznie w łazience, jednak dzięki zdobnemu paskowi, który może być wykonany ze skóry, płótna lub liny idealnie wpasuje się w kompozycję w salonie czy sypialni. To też doskonały wybór na przedpokój, gdyby nasi goście chcieli się przejrzeć w lustrze tuż przed wyjściem. Dlaczego lustra w innych pomieszczeniach niż łazienka zyskują na popularności? Ponieważ wyglądają dobrze i modnie. W połączeniu z roślinami doniczkowymi utworzą bardzo ciekawy klimat interesujący każdego. Trzeba też zaznaczyć, iż optycznie powiększą nasze pomieszczenie, a dzięki odbijaniu światła przez zwierciadła w pomieszczeniu będzie automatycznie o wiele jaśniej. Możemy lustra w większej ilości skomponować z obrazami. Tutaj mamy pełną dowolność. Może to być symetryczne albo całkowicie nieregularne. Naszym jedynym ograniczeniem jest to, iż coś może się nam nie podobać. 

Chcąc nieco zmian w domu poprzez dodanie ciekawych akcesoriów nie zawsze podobają się nam figurki czy inne rzeczy, które później zbierają kurz. W związku z tym coraz częściej sięgamy po lustra w ozdobnych ramach albo na paskach, dzięki czemu pomieszczenie nabiera nowego wyrazu. Taki dodatek nie tylko doskonale się prezentuje, ale jest bardzo praktycznym elementem.