Dekoracje z balonów

Balony sprzedawane w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych mają wiele zastosowań. Służą między innymi do dekorowania pomieszczeń przed zbliżającą się ważną uroczystością. Różnokolorowe balony umieszcza się między innymi na suficie, przy podłodze, na zasłonach obok okien czy nawet na stołach. Jest to ozdoba, która nikomu nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie – wprowadza wiele uśmiechu i zadowolenia na ustach uczestników przyjęcia.

Jak urozmaicić balonowe dekoracje?

oryginalne balony urodzinowe z helemO ile pozaczepiane balony są genialnym pomysłem na ozdobę każdego pomieszczenia, tak wciąż brakuje w nich nutki oryginalności. Nie ma jednak problemu, aby dodać ją do swoich dekoracji i jeszcze bardziej zachwycić gości. W tym celu warto zaopatrzyć się w balony nadmuchiwane helem, które staną się lżejsze od powietrza, a to sprawi, że zaczną się unosić. Można je zatem umieścić przed wejściem do budynku bądź w samym pomieszczeniu. Balony z helem można kupić, chociażby przez internet – sklepy zajmujące się dystrybucją tego typu dekoracji oferują najróżniejsze wzory i kolory balonów. Można zatem kupić między innymi ozdoby na narodziny dziecka, Dzień Dziadków, walentynki, rocznicę ślubu lub piękne dekoracje idealne na wesele. Oryginalne balony urodzinowe z helem charakteryzują się tym, że można je zakupić w kształcie cyfr. Sprzedawane baloniki przedstawiają cyfry od 0 do 9. Można je kompletować, tworząc tym samym liczbę odpowiadającą wiekowi jubilata. Oprócz tego niektórzy oferują również świecące balony, które powstają poprzez umieszczenie w nich światełka, które zgaśnie dopiero po kilkunastu dniach. Ciekawym zastosowaniem balonów z helem jest użycie ich do stworzenia wspaniałego prezentu niespodzianki. Ten motyw stosuje się często podczas wesel, choć i na urodzinach sprawdzi się doskonale. Wystarczy umieścić balony w dużym pudle prezentowym, a w momencie jego otworzenia, obdarowany zostanie pozytywnie zaskoczony unoszącymi się dekoracjami.

Pudło prezentowe może zostać skompletowane przez niektóre sklepy internetowe. Wystarczy zgłosić chęć utworzenia takiego prezentu, dobrać odpowiedni kształt oraz kolor balonów i zaprojektować własną kartkę okolicznościową, którą umieści się wewnątrz. Do prezentu można włożyć także inne drobiazgi, z których z pewnością obdarowana osoba będzie zachwycona.