Dobrej jakości górski rower

Pokonywanie górskich szlaków jest często trudne i wymaga prawdziwej pasji. Dlatego istnieje grupa miłośników kolarstwa, która uwielbia takie wyzwania i chce czegoś więcej od jazdy na rowerze. Oczywiście aby cieszyć się pięknymi widokami i dziką przyrodą musimy zainwestować w rower, który sobie poradzi w takich warunkach. Oczywiście nie każdy model jest do tego przystosowany i jeżeli źle go dobierzemy to jedynie możemy zniszczyć sobie sprzęt.

Idealna opcja na górskie szlaki

górski kross level 6.0Jeżeli chodzi o optymalny rower górski, który sobie poradzi to warto spojrzeć na krossa level 6.0. Jest to seria modeli, które są na rynku od jakiegoś czasu i cieszą się sporym uznaniem. Przede wszystkim parametry zapewnią nam efektywne pokonywanie górskich szlaków. Dlatego jeżeli jesteśmy fanami takiej jazdy i chcemy kupić rower to górski kross level 6.0 jest czymś nad czym można się śmiało zastanowić. Jeżeli chodzi o materiał z którego została wykonana rama to oczywiście mamy styczność z aluminium. Obecnie jest ono najczęściej stosowane, ponieważ pozwala na zachowanie wytrzymałości i jednocześnie jest lekkie. Dlatego tutaj możemy liczyć na małą masę pojazdu. Jest to ważne jeżeli chodzi o górskie szlaki, ponieważ często możemy tak spotkać wyzwania, które wiążą się z przeniesieniem roweru bądź jazdą pod górę. Lekkość ramy sprawi, że nie będziemy aż tak odczuwali zmęczenia, a na równych powierzchniach możemy być pewni, że szybciej osiągniemy pożądaną prędkość. Oczywiście wszelkie linki są poprowadzone wewnętrznie. Dlatego są ochronione przed przecięciami, zabrudzeniem czy otarciem. Jest to praktyczna metoda, która pozwala na schowanie takich elementów. To też wpływa na samą estetykę roweru, ponieważ nic nam nie odstaje. Sam kolor jest tutaj czarny. Oczywiście na zamówienie możemy nabyć inną opcję kolorystyczną.

Lakier mamy tutaj bardzo dobrej jakości dzięki temu nie trzeba obawiać się o odpryski czy innego rodzaju sytuacje. Ten model jest pod tym względem dobrze zabezpieczony. Dodatkowo na komfort wpływa tutaj dobrej jakości amortyzator, który reaguje podczas jazdy na nierównościach. Dlatego jazda jest czystą przyjemnością i odczujemy różnicę przesiadając się na inny rower. Jeżeli chodzi o cenę rynkową to nowe sztuki kosztują około trzy tysiące złotych.