Doskonale odżywiający i stymulujący Dr. Cyj

W gabinetach medycyny estetycznej wykonywane są zabiegi hamujące wypadanie włosów i przyspieszające ich wzrost. Stosowane są do tego specjalnie opracowane preparaty na bazie biotyny i polipeptydów, które intensywnie oddziałują na mieszki włosowe i procesy odpowiedzialne za wzrost włosów. Innowacyjne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe.

Rewitalizujący zabieg na porost włosów

doskonały dr cyjPreparaty podawane są w formie iniekcji bezpośrednio w tkankę skóry, tak, aby substancje aktywne bezpośrednio oddziaływały na macierz włosa. Zabiegi najczęściej wykonywane są w kilku seriach. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne intensywnie stymulują mieszki, z których do tej pory nie wyrastały włosy. Spektakularne efekty widoczne są już po dwóch miesiącach kuracji. Najczęściej do zabiegu wykorzystywany jest doskonały Dr Cyj Hair Filler, który zawiera unikalną formułę siedmiu peptydów i nawilżającego kwasu hialuronowego. Technologia preparatu opiera się na przedłużonym uwalnianiu substancji aktywnej, która w skórze utrzymują się do dwóch tygodni. Długotrwałe uwalnianie substancji pobudzających i regenerujących tkanki pozwala zatrzymać wypadanie włosów i przyspiesza ich porost. Intensywnie oddziałujące peptydy wpływają również na jakość włosów. Rewitalizujący zabieg stymuluje mieszki włosowe do produkcji nowych mocnych korzeni włosowych, odżywia skórę głowy i wzmacnia strukturę włosów. Dzięki terapii preparatem DR Cyj możliwe jest zablokowanie procesu łysienia spowodowanego zmianami hormonalnymi, a także stresem, niezdrową dietą lub częstą i niewłaściwą stylizacją i pielęgnacją skóry głowy. Z zabiegu korzystać mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni. Preparat polecany jest również osobom, które przeszły zabieg przeszczepu włosów.

Innowacyjny i zaawansowany zabieg z użyciem preparatu Dr. Cyj Hair Filler daje spektakularne efekty wizualne i pozwala zatrzymać proces wypadania włosów. Przyspiesza naturalny proces wzrostu włosa w odpowiedni sposób odżywiając macierz i mieszki włosowe. Dodatkowo odżywia skórę głowy niwelując wszelkie zmiany skórne. Zabieg zalecany jest przede wszystkim osobom, które borykają się z różnorodnymi problemami związanymi z wypadaniem włosów, a także jako środek stymulujący wzrost zdrowych i pięknych włosów.