Duże zamówienie na kartki

Kiedy byłam na studiach, pojawiła się w moim życiu możliwość rozwinięcia własnej działalności gospodarczej. Początkowo bałam się nieco podjąć decyzję o prowadzeniu własnej firmy, ale za namową najbliższych postanowiłam zaryzykować. W końcu nie miałam za wiele do stracenia, poza drobnymi oszczędnościami. Z racji tego, że od wielu lat pasjonowałam się malarstwem i rysunkiem, zarówno tradycyjnym, jak i w formie digital, postanowiłam właśnie na tych zagadnieniach oprzeć swój biznes. 

Oryginalne kartki świąteczne

szybkie drukowanie kartek świątecznychPoczątki mojego biznesu to czas wielkich eksperymentów i szukania tego, co przyjmie się wśród klientów. Tworzyłam więc rysunki na zamówienie, malowałam obrazy i stopniowo przenosiłam swoje działania na tablet. Ostatecznie teraz tworzę tylko i wyłącznie grafiki w formie digital, dzięki czemu mogła poszerzyć swoją ofertę. Tworzę więc kartki okolicznościowe, zaproszenia, a także projekty okładek czy kalendarzy. Co jakiś czas wypuszczam też okazjonalne produkty, które zazwyczaj cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Kupiłam niedawno specjalną maszynę do drukowania kartek okolicznościowych, dzięki czemu klienci mogą u mnie kupować również gotowe produkty. Z racji tego, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, w mojej firmie miało ostatnio miejsce szybkie drukowanie kartek świątecznych, na które zamówienia posypały się jak lawina. Dostałam zamówienia z kilku zaprzyjaźnionych sklepów i to na takie ilości kartek, jakich się nie spodziewałam. Drukowałam więc całymi dniami, żeby wyrobić się z zamówieniami. Na szczęście zakupiona przeze mnie maszyna dostosowana jest do takich wyzwań. Okazuje się, że kartki świąteczne przeżywają  w ostatnich latach swój renesans. Kupują je nie tylko osoby ze starszego pokolenia, które są przywiązane do tradycji, ale też młodsze osoby, które z radością przesyłają życzenia swojej rodzinie i znajomym.

Oryginalne kartki świąteczne rozchodzą się w tym roku jak świeże bułeczki, czego, ku mojej radości, doświadczam na własnej skórze. Moja firma dostała w tym roku wyjątkowo dużo zamówień na zaprojektowane przeze mnie kartki na Boże Narodzenie. Musiałam więc wydrukować sporo egzemplarzy takich kartek, które trafiły do zaprzyjaźnionych sklepów. Na szczęście moja maszyna drukarska posiada specjalny tryb szybkiego wydruku.