Efektowny i funkcjonalny prysznic z panelem Corsan

Łazienka należy do pomieszczeń, które wymagają perfekcjonizmu oraz wysokiej jakości produktów. Chodzi głównie o ich trwałość i estetyczny wygląd, ponieważ zarówno goście, jak i domownicy stosunkowo często korzystają z tego pomieszczenia. Musi być jednocześnie funkcjonalne, ale także przytulne. Odwiecznym dylematem jest jednak wybór prysznica lub wanny.

Panel prysznicowy — gustowne wykończenie

panel prysznicowy corsan

Są zwolennicy obu wersji, jednak decyzja należy do właścicieli i ich upodobań oraz wygody. Niestety nie w każdej przestrzeni jest opcja postawienia wanny, ponieważ metraż na to nie pozwala. Jedyną alternatywą, która zostaje w takim przypadku, jest prysznic. Jego rodzajów na rynku jest mnóstwo. Wystarczy znać swoje preferencje i oczekiwania względem niego. Liczy się dopasowanie do wnętrza, komfort i funkcjonalność. Znalezienie tych wszystkich cech w jednym urządzeniu nie jest wcale takie łatwe. Owszem, można zamówić wszystko na wymiar i osobiście dobrać materiały. Jest to dobry sposób

amoxil online

, dla kogoś, kto zna się na tym. Każda inna, zamiast polepszyć swoją wygodę podczas kąpieli, zmniejszy ją oraz skróci czas korzystania z urządzenia. Dobrą alternatywą do budowanych kabin jest najnowocześniejszy panel prysznicowy Corsan. Dostępy jest zarówno w sklepach stacjonarnych

, jak i online. Jego cena waha się w zależności od wariantów. Wynosi od 1200 zł do około 2000 zł. Cechuje się jednak niesamowitym designem oraz niezwykłą wytrzymałością. Wykonany został z najwyższą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Dopracowanie to jest widoczne we wszystkich elementach, które tworzą spójną całość. Panel wkupi się w gusta klientów, którzy kochają nowoczesne wnętrza i technologiczne nowości. Model występuje w dwóch wariantach kolorystycznych — czarnym i srebrnym. Zamontowany został w nich system ECO Saving, który ogranicza przepływ i zużycie wody. Jest to ekologiczne rozwiązanie, dla osób chcących świadomie dbać o środowisko.

Ponadto system Anti Calc, który znajduje się we wszystkich dyszach, zapobiega osadzaniu się na nich kamienia. Dzięki temu użytkownicy mogą na dłużej utrzymać panel w czystości i cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądem. Urządzenie w zależności od modelu posiada cztery pokrętła, a każde z nich odpowiedzialne jest za inną funkcję natryskową.