Gdzie w Poznaniu zezłomować auto?

 

Od wielu, wielu lat jeździłem jednym samochodem. Chociaż często się w nim coś psuło, zawsze wolałem to naprawić niż sprzedać samochód i kupić sobie nowy. Teraz jednak dobra passa się skończyła. Mechanik powiedział mi, że auto jest już kompletnie zepsute. Nie opłaca się wymieniać części na nowe. Zresztą większości tych części i tak bym mógł już nie dostać, ponieważ producent ich nie produkuje. Zdecydowałem się więc zezłomować mój wysłużony samochód.

Zostawiłem auto na złomie w Poznaniu

złomowanie aut PoznańDo tej pory nie korzystałem z usług żadnego złomowiska, więc nie wiedziałem gdzie powinienem się udać żeby uzyskać dobrą cenę za mój samochód. Zależało mi na profesjonalnym i fachowym miejscu. Postanowiłem sprawdzić w internecie opinie na temat różnych złomowisk na terenie Poznania. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: złomowanie samochodów Poznań, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć jeden polecany i rekomendowany przez klientów skup aut do zezłomowania. Polecali go oni jako miejsce fachowe i profesjonalne. Wiele pisali na temat tego, że nie zaniżają oni cen samochodów i dbają o jego profesjonalną wycenę. Całą sprawę można załatwić od ręki. Pomagają oni także w załatwieniu formalności urzędowych polegających na wyrejestrowaniu samochodu z rejestru aut. Zachęcony pozytywnymi komentarzami na ich temat, zdecydowałem się zapoznać z ich ofertą. Oferowali oni bardzo dobre stawki za zezłomowanie samochodu, zależne od wagi samochodu i jego ciężaru. Inne stawki były przewidziane dla samochodu ciężarowych, osobowych i pozostałych pojazdów mechanicznych. Dużą zaletą tego miejsca było również to, że ceny były negocjowalne. Zdecydowałem się skorzystać z usług tego skupu samochodów na złom. Złomowisko znajdowało się w samym centrum Poznania, dlatego nie miałem problemów z tym, żeby trafić na miejsce. Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór.

Byłem bardzo zadowolony z tego złomowiska. Wycenili oni moje auto nie tylko na podstawie jego wagi, ale również ogólnego stanu. Mój samochód mimo iż stary był bardzo zadbany, nie miał nawet śladu rdzy. Dzięki temu, po niewielkich negocjacjach udało mi się otrzymać za moje auto satysfakcjonującą mnie cenę. Pracownicy złomowiska pomogli mi również w wypełnieniu wniosku o wyrejestrowanie samochodu.