Grawerowanie laserowe długopisów

 

Posiadanie długopisu z wygrawerowanym lub oznaczonym nazwą firmy lub logo firmy to świetny sposób na skuteczną reklamę i wyprzedzenie konkurencji, a ponadto wykorzystanie go jako elementu promocyjnego to świetny sposób na dotarcie do mas. Najnowsza technologia wykorzystująca laser przyniosła znacznie ulepszone metody grawerowania piórem.

Grawerowany laserowo długopis to ciekawy gadżet

grawerowanie plexiMaszyna do grawerowania pióra wykorzystuje najnowszą i najlepszą technologię, aby zapewnić klientom niezwykle piękny i gładki wygląd. Procedura jest niezwykle prosta i wymaga mniej pracy. Precyzja jest zawsze mocną stroną technologii grawerowania laserowego. Grawerowanie piórem wymaga najlepszej i najnowszej technologii laserowej. Do grawerowania długopisów wykorzystywane są trzy rodzaje maszyn laserowych. Są to: maszyna do znakowania laserem światłowodowym, maszyna do znakowania laserowego CO2, laserowa maszyna do znakowania diodowego Wszystkie trzy typy grawerek są znane ze swojej precyzji i doskonałego wykończenia. Maszyna do znakowania laserowego CO2 jest najstarszą ze wszystkich technologii, a światłowód i dioda końcowa są nowe. Ze względu na wszechstronność znakowarki laserowej jest to jedno z najbardziej akceptowanych urządzeń na rynku. Istnieją jednak pewne różnice technologiczne w działaniu, a koszt jest proporcjonalny. W porównaniu z innymi tradycyjnymi technikami efektowne grawerowanie plexi laserem ma wiele zalet. Lista kilku z nich jest następująca: Projekty można zmieniać w razie potrzeby. Grawerowanie jest sterowane za pomocą oprogramowania komputerowego. Dlatego maszyna zapewnia wyjątkowo dostosowaną obsługę. Proces grawerowania bezdotykowego nie powoduje zużycia powierzchni materiału, dając klientowi satysfakcję z najlepszej jakości. Proces grawerowania jest szybki i nie wymaga obsługi ręcznej poza podstawową operacją. Do maszyny dołączony jest uchwyt do trzymania pisaka, który pozwala na jednoczesną pracę na 10-20 pisakach. Efekt grawerowania za pomocą lasera jest długotrwały, a ponadto trwały. Prawdopodobieństwo, że pióro straci swój dobrze wykonany projekt, jest bliskie zeru. Dlatego pióra mogą być przechowywane jako pamiątki.

Maszyna nie wymaga żadnych innych materiałów eksploatacyjnych, co drastycznie obniża całkowity koszt grawerowania. Maszyny do grawerowania pisaków są zgodne z metodami wolnymi od zanieczyszczeń, ponieważ cały emitowany pył przechodzi przez odpowiedni system wyciągu i wentylacji, dzięki czemu środowisko jest bezpieczne i czyste.