Istotne odkażanie powierzchni użytkowych

Jeżeli prowadzimy firmę musimy wiedzieć, iż obecne zasady zobowiązują nas do regularnej dezynfekcji powierzchni użytkowych, a także naszych narzędzi i dłoni. Dlatego zadbajmy o to, aby wybrać jak najbardziej praktyczny produkt, który pomoże nam oczyścić powierzchnię. Ciekawą opcją są produkty Barbicide.

Sprej do dezynfekcji powierzchni

barbicide spray do dezynfekcjiObecnie niezależnie czy prowadzimy sklep spożywczy, salon SPA albo zakład fryzjerski musimy liczyć się z tym, iż istotne jest posiadanie przez nas środków dezynfekujących. Musimy to robić, aby zadbać o własne zdrowie, ale również zdrowie naszych klientów. Barbicide spray do dezynfekcji może okazać się dla nas jedną z bardziej uniwersalnych opcji. Ten sprej może być używany do różnego rodzaju powierzchni, a także do narzędzi naszej pracy. Dzięki braku zawartości izopopanolu dbamy o nasze płuca, ale również o to, aby nasze stanowisko pracy nie zaczęło matowieć ani się niszczyć. Produkt ten też nie zawiera aldehydów i fenoli, przez co nie powinien wywołać u nas podrażnień ani alergii. To naprawdę skuteczny środek do odkażania, którym wystarczy spryskać powierzchnię i pozostawić do odparowania, przez co nasza praca będzie znacznie prostsza. Warto też wspomnieć o nowoczesnej technologii na bazie czwartorzędowych związków amoniowych mających za zadanie pełnienie ochrony przed zakażeniami w miejscach publicznych o wysokim ryzyku rozprzestrzeniania się zakażeń. Warto zainteresować się produktem.

Wysoki poziom rygoru otwierania zakładów pracy każe nam zapewnić środki dezynfekujące w miejscu pracy. Dlatego warto zainteresować się produktem marki Barbicide, który jest w postaci prostego w użytkowaniu spreju. Dzięki temu nasza praca będzie szybka, a także zadbamy o nasz sprzęt i nasze zdrowie na co dzień.