Jakie zaproszenia ślubne wybrać?

Gdy już znamy datę i miejsce wymarzonego i wyczekiwanego przez nas ślubu, w następnej kolejności należy oczywiście poinformować naszą rodzinę oraz bliskich znajomych o tym ważnym dla wszystkich dniu. Nowożeńcy zazwyczaj odwiedzają swoich bliskich i osobiście zapraszają ich na wesele. Oczywiście w tym celu niezbędne jest posiadanie zaproszeń ślubnych, które wręczamy jako przyszła para młoda wszystkim gościom. I tutaj może pojawić się niemały problem, ponieważ wybór zaproszeń na ślub jest przeogromny! 

Gdzie kupić zaproszenie ślubne ze zdjęciem?

zaproszenia ślubne ze zdjęciemPrzede wszystkim należy znaleźć odpowiedniego projektanta oraz właściwy sklep, który zajmuje się wykonywaniem tego typu zaproszeń – oczywiście każdy może wkleić zdjęcie w odpowiednim miejscu i wydrukować gotowe zaproszenie. Jednak chodzi bardziej o to, by zaproszenia ślubne ze zdjęciem, które wybierzemy były wyjątkowe i po prostu w pełni nasze. Najpiękniejsze zaproszenia na ślub to bez wątpienia te ręcznie robione i tutaj wstawienie zdjęcia nowożeńców może stanowić nie lada wyzwanie, jednak dobry i pomysłowy projektant sobie poradzi i na pewno będzie zadowoleni z uzyskanego efektu. Zaproszenia ślubne mogą także zawierać popularne w ostatnim czasie zdjęcia polaroid przyszłej pary młodej, co może być także zapowiedzią jednej z weselnych zabaw i pamiątek – jeśli na naszym weselu będzie możliwość zrobienia sobie przez gości takiego rodzaju zdjęcia i pozostawienia go parze młodej w księdze życzeń. To świetne połączenie pomiędzy zaproszeniem ślubnym a weselnym klimatem, na który już wcześniej mogą nastawić się zaproszeni goście. To właśnie jest bardzo istotne, by wszystkie elementy wesela – od zaproszeń po wystrój sali i samochodu stanowiły jedną, spójną całość i wzajemnie się dopełniały.

Okazuje się więc, że kupno zaproszenia na ślub ze zdjęciem nowożeńców jest bardzo dobrym i dosyć oryginalnym pomysłem, w szczególności gdy nie będzie to zbyt tradycyjne i poważne zdjęcie, ale pokusimy się o dodanie jakiejś fotografii z lat młodzieńczych czy też zrobimy sobie jakąś zwariowaną sesję i wykorzystamy zdjęcie właśnie z niej. Wcale nie trzeba trzymać się tradycji i przyjętych sztywnych ram – postawmy na unikalność i dopasujmy zaproszenia do naszej miłości i charakteru przyszłej pary młodej.