Klienci chętnie korzystali z cateringu

Zdecydowałam się na otworzenie swojej firmy. Pracowałam w restauracji od wielu lat i wiele się dzięki temu nauczyłam. Współpracowałam ze znanymi i bardzo dobrymi kucharzami, którzy codziennie przekazywali mi swoją wiedzę. Praca w kuchni jest czasem bardzo ciężka. Trzeba się do tego nadawać i mieć smykałkę do łączenia między sobą składników. Ja od małego lubiłam gotować i kiedy byłam pewna, że sobie poradzę postanowiłam zainwestować w swój biznes i spróbować swoich sił w swojej firmie. Postanowiłam założyć firmę oczywiście związaną z jedzeniem. Oferowałam catering dla firm w moim mieście. 

Oferowałam firmom smaczny catering

Catering firmowy KatowiceWynajęłam spore pomieszczenie i zaadaptowałam w nich kuchnię. Zainwestowałam sporo pieniędzy. Zakupiłam porządne urządzenia, dzięki którym byłam wstanie przygotować pyszne potrawy. Dzięki temu, że miałam doświadczenie w tej branży to wiedziałam jakie potrawy chciałabym przygotowywać. Wiedziałam co najczęściej zamawiali klienci w restauracji, w której pracowałam. Wiem, że catering będzie doceniany jeśli jedzenie będzie smaczne i przygotowywane z porządnych składników. Catering firmowy Katowice cieszył się sporym zainteresowaniem. Kiedy miałam już wszystko przygotowane i wiedziałam ile każda potrawa będzie kosztować przygotowałam menu i rozwoziłam je po różnych firmach. Wiele firm od razu zapewniło mnie, ze będzie korzystać z moich usług. Wystarczyło, że dzień wcześniej osoby zgłaszały mi do konkretnej godziny jakie potrawy chciałyby zjeść następnego dnia a ja w tych czasie przygotowywałam potrzebną ilość porcji z rana je pakowałam i miałam zatrudnionego kierowcę, który dostarczał przygotowane przeze mnie jedzenie do konkretnych firm i zatrudnionych w nich osób. Po kilku dniach miałam wiele pozytywnych opinii na swojej firmowej stronie.

Klienci chwalili moje jedzenie a także ich smak. Cieszyłam się, że udało mi się nawiązać współprace z dobrymi dostawcami i dzięki temu moja firma dobrze się rozwijała. Catering firmowy Katowice był strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu, że zaryzykowałam i odważyłam się na prowadzenie swojej firmy odniosłam sukces i byłam z tego powodu bardzo dumna. Z dnia na dzień miałam coraz więcej zamówień i musiałam zatrudnić dodatkową osobę, która pomagała mi w przygotowywaniu zamówień dla moich klientów.