Krajobrazy Sweilli do zwiedzenia z przewodnikiem

Sewilla to miasto w południowej Hiszpanii, jest stolicą regionu Andaluzji. Jest to wilgotny, ale całym rokiem ciepły region, z resztą podobnie jak w całej Hiszpanii. To kraj ciekawej kultury, o licznych tradycjach, które skutecznie przyciągają klientów, na pewno składają się również na to piękne i czyste plaże.

Przewodnik po Sewilli

przewodnik sewillaSewilla pozostaje swoim gościom w pamięci na długo, może to przez klimat, plaże, a może przez zabytki? Jedno jest pewne, na pewno nikt nie żałował podróży tam, więc ty też z pewnością nie pożałujesz. Przewodnik Sewilla zabierze nas z pewnością do starej katedry, która powstała w 1248 roku i jej część stoi do dziś. Co więcej, właśnie w tej świątyni swoją wieczność spędzają szczątki Krzysztofa Kolumba, są pilnie strzeżone, ale można je spokojnie obejrzeć, jeśli jesteśmy ciekawi, jak to wygląda. Kolejnym punktem wycieczki będzie dom Murillo, Sewillskiego malarza, który właśnie tam spędził ostatnie chwile swojej kariery. Budynek zachowany jest w XVII wiecznym stylu, co bardzo przyciąga oko turystów, kolejnym domem będzie dom Piłata, który swoim wyglądem i rozmiarem odpowiada za pałac, którego budowa rozpoczęła się na koniec XV wieku. Sewilla jest również miejscem, gdzie znajduje się główne archiwum Indii, została zbudowana w 1572 roku, znajdują się tam cenne dokumenty, które obrazują historię Hiszpanii. Warte uwagi są na pewno Hiszpańskie plaże, woda jest często wręcz lazurowa, a piasek czysty i ciepły.

Możliwości spędzenia tam czasu jest naprawdę wiele, na pewno nie zabraknie miejsc, które możemy zwiedzić, a zdjęcia na bajecznych plażach zachwycą naszych znajomych, a wywołane i oprawione w ramki udekorują nasz salon czy sypialnię. najważniejsze, niezapomniane wspomnienia zostaną w naszej głowie na długo.