Kupienie nowemu pracownikowi odzieży roboczej

Przyszedł czas na to, aby pójść o krok dalej i oferować więcej usług. Sytuacja w mojej firmie była bardzo stabilna i dlatego podjąłem taką decyzję. Zatrudniłem specjalistę, który potrafił kłaść kostkę brukową i wiedziałem, że zleceń będzie na tę usługę otrzymywał bardzo dużo.

Zakupy w hurtowni z odzieżą roboczą

Odzież roboczaZanim jednak nowy pracownik Robert rozpoczął pracę w mojej firmie, to musiałem odpowiednio przygotować dla niego stanowisko pracy. Odzież robocza była podstawą, dlatego poprosiłem Roberta, żeby przekazał mi informację o rozmiarze, ponieważ planowałem pojechać na zakupy. Wybrałem się do hurtowni, w której był największy wybór odzieży roboczej. Kupiłem dla nowego pracownika spodnie, kurtkę oraz kask, który był obowiązkowym elementem wyposażenia jego stroju. W hurtowni akurat była dostawa kamizelek i polarów, dlatego od razu kupiłem je dla swoich wszystkich pracowników. Ceniłem tę hurtownię i tylko w niej kupowałem odzież dla moich pracowników, ponieważ była ona bardzo wytrzymała a dla mnie to było jednak bardzo ważne. Dla nowego pracownika wybrałem jeszcze mocne obuwie, które było akurat przecenione. Kiedy wróciłem do firmy, to nowy pracownik właśnie wrócił ze szkolenia i mogłem przekazać mu odzież, którą dla niego kupiłem. Wszystko pasowało i był zadowolony. Następnego dnia wyruszył w teren do pracy. Mogłem być o niego spokojny, ponieważ był odpowiednio ubrany i wiedziałem, że poradzi sobie doskonale, ponieważ posiadał odpowiednie doświadczenie.

Wprowadzenie nowych usług było opłacalne, ponieważ przynosiło wymierne zyski. Nowy pracownik był doskonałym specjalistą i byłem z niego wyjątkowo zadowolony. Planuję jeszcze zatrudnić spawacza, jednak zrobię to dopiero po nowym roku, bo wtedy kupię mobilną spawarkę laserową.