Monitoring AHD – sprawny i szybki montaż

 

Analog High Definition, top pełna nazwa skrótu AHD, który możemy zobaczyć w większości modeli kamer, stosowanych obecnie do monitoringu. Wysoka jakość obrazu to podstawa w zabezpieczeniach wizualnych, wszelkiego rodzaju obiektów. Kamerki AHD mogą być kompaktowe, tubowe, obrotowe, kopułkowe. Dobór optymalnego sprzętu pozostawmy firmom specjalistycznym, które zaproponują najlepsze rozwiązania.

Kamery do systemu monitoringu AHD

monitoring ahdDobrej lub znakomitej jakości obraz, to dziś podstawa sprawnego monitoringu. Liczy się nie tylko funkcja odstraszająca potencjalnych włamywaczy i wandali, ale rzeczywiste wartości. Wiele firm decyduje się na wymianę przestarzałych systemów monitoringu, gdyż AHD prezentuje znacznie lepsze wyniki i posiada najlepsze parametry. Obraz z nowoczesnych kamer ma na tyle wysoką rozdzielczość, że można odczytać bardzo drobne szczegóły. To niezbędne podczas identyfikacji rabusiów, np. w sklepach samoobsługowych. Rozdzielczość na poziomie 2 Mpx( ok. 1900×1000), to już dużo. Monitoring AHD to w dzisiejszych czasach standard. Kamery nadają się na zewnątrz i do wnętrz. ich montaż jest szybki i prosty. Po wcześniejszym ustaleniu planu monitoringu, możemy przystąpić do instalacji kamer. Kamery posiadają filtr podczerwieni i dużą wytrzymałość. Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest niezawodny, nowoczesny monitoring, AHD jest niezastąpioną technologią. Kamerki kopułkowe, obrotowe, kompaktowe i tubowe, zapewnia nam bezpieczeństwo.

Podczas montażu nowego monitoringu, lub aktualizacji dawnego systemu, zwróćmy uwagę na parametry sprzętu. Współcześnie projektowane kamerki do monitoringu, posiadają wysoką rozdzielczość, mają trwałą obudowę, często podświetlenie LED i redukcję podczerwieni. Mają też wysoki standard przesyłu obrazu.