Najlepsze koperty z powietrzem

Chyba każdy z nas dostawał kiedyś jakąś przesyłkę. Byłam na większych rozmiarów to zapewne otrzymaliśmy ją w kartonie. Jeśli natomiast przesyłka była niewielka to z pewnością dostarczona była w kopercie bąbelkowej. Nawet małe delikatne przedmioty w takiej kopercie mają szansę na dostarczenie w całości.

Wymiary kopert z bąbelkami

koperty powietrzne bąbelkoweOczywiście wszystkie koperty powietrzne bąbelkowe muszą być bardzo solidne. Znaczy to, że nie mogą być kiepskie jakości i się rozpalać podczas transportu. Klej na takiej kopercie musi być mocne by przesyłka nie uległa zniszczeniu w trakcie jej drogi. Ponadto mocno na powiększone bombelki będą ochraniać zawartość danej kopertę. Jest to szczególnie istotne w momencie, kiedy wysyłamy w kopercie coś kruchego czy delikatnego np. naszyjnik. Oczywiście producenci kopert Bąbelkowych stworzyli je w bardzo różnych rozmiarach.Najmniejsza koperta ma rozmiary 10 cm na 10 cm. Znasz są także koperty o wymiarach A5, A4 i jeszcze większe. Wszystkie koperty możemy kupić na poczcie lub na sprzedaży wysyłkowej znanych firm. Oczywiście są one dostępne także w różnych sklepach papierniczych. Oczywiście im więcej kupimy sztuk np. w sklepie internetowym tym cena jest korzystniejsza niż w okienku na poczcie. Zatem jeśli na co dzień wysyłamy całość drugą pod tobą to lepiej zainwestować i kupić razu kilkanaście sztuk oraz kilkanaście wymiarów takich kopert bąbelkowych.

Bardzo często zamawiam coś przez internet na różnych stronach sprzedażowych dostajemy na tą przesyłkę w małym kartoniku lub kopercie bąbelkowej. Zdecydowanie koperty bąbelkowe są wygodniejsze dla kuriera. Zajmują one mniej miejsca, a są tak samo pojemne i bezpieczne dla ich zawartości. Zatem nie kupujmy kartonów nie wysyłajmy w nich mniejszej ilości różnych rzeczy jeśli możemy je umieścić właśnie w kopertach z Bąbel Kami powietrznymi.