Nowoczesne akcesoria do kuchni i łazienek

Wszystkie ponadczasowe i nowocześnie urządzone kuchnie czy łazienki mają ekskluzywnie dobrane dodatki. Do takich należy bateria miedziana. Kolor żółtego złota jest popularny nie tylko jeśli chodzi o biżuterię. Dodatki w tym kolorze są najczęściej wybieranymi akcesoriami do domów.

Stylowe baterie umywalkowe

bateria miedzianaWszyscy miłośnicy pięknych stylizowanych mieszkań nie zapominają o kunsztownym urządzeniu także kuchni oraz łazienki. Piękna szklana umywalka czy zlewozmywak oraz świetna bateria miedziana, muszą znaleźć się w każdej eleganckiej kuchni i łazience. Cena takich baterii jest zdecydowanie wyższa od ceny zwyczajnych baterii. Wykonane z mosiądzu najlepszej jakości baterie kosztują kilkaset złotych. Mosiądz jest bardzo trwałym tworzywem, odpornym na rdzę i kamień. Na pewno posłuży nam przez kilka dobrych lat użytkowania. Mogą mieć różne odcienie złota oraz różne kształty. Istnieją także baterie miedziane w kolorze czarnym, takie są również bardzo popularnymi i chętnie kupowanymi bateriami. Najbardziej wyszukane są oczywiście kształty mało spotykane i unikatowe. Baterie w większości posiadają 5-letnią gwarancję oraz perlator napowietrzający EKO, który zmniejsza nasze zużycie wody nawet o 40%. Głowice baterii najlepszej jakości są ceramiczne. Na rynku są baterie zarówno ścienne jak i stojące , montowane bezpośrednio na zlewie czy wannie. Niektóre z nich mają wyciągane wylewki 2- funkcyjne z trybem prysznicowym lub zwykłym.

Czasem najzwyklejszą łazienkę lub kuchnię jednym stylowym dodatkiem możemy zamienić w taką z naszych marzeń. Bateria miedziana jest zdecydowanie elementem wyposażenia, który nada niezwykłej elegancji każdej aranżacji. Jeśli chcemy taką baterię kupić, zwróćmy uwagę na jakość wykonania oraz kształt. Im prostsza tym łatwiejsza w utrzymaniu.