Odpowiednia bielizna intymna dla kobiet i mężczyzn

Bielizna to niezbędny element wyposażenia garderoby zarówno damskiej, jak i męskiej. Każda kobieta i każdy mężczyzna lubi nosić wygodną i estetyczną bieliznę. Jaką bieliznę wybrać, aby była nie tylko wygodna , ale i estetyczna? Jakie są rodzaje bielizny damskiej i męskiej?

Wygodna bielizna damska i męska

intymna bielizna - damska i męskaWielu przedstawicieli zarówno płci pięknej, jak i mężczyzn szuka wygodnej i komfortowej bielizny. Chociaż jej nie widać to odgrywa ważną rolę. Nie tylko pełni funkcję praktyczną , ale również poprawia samopoczucie i pewność siebie. Producenci dokładają wszelkich starań, ab y intymna bielizna – damska i męska była zarazem komfortowa i estetyczna. Współczesne rodzaje bielizny są niezwykle wygodne i piękne, dzieki czemu ich noszenie jest przyjemnością. Coraz więcej kobiet, jak i mężczyzn wie, że dobrze dobrana bielizna musi być nie tylko pod względem rozmiaru, ale i kroju. Do rodzajów bielizny damskiej zalicza się biustonosze – krój musi być dopasowany do stanu oraz kształtu piersi, czy również do kroju ubrania. Wyróżnia się biustonosze miękkie tzw. full – cup. Ksztaltu nadają im druty umieszczone pod biustem oraz boczne fiszbiny. Świetnie nadają się dla pań z dużym biustem. kolejnym rodzajem są biustonosze półusztywniane – są to modele w których dolna część została usztwniona gąbką lub pianką. Natomiast górna część jest miękka, zastosowane druty i fiszbiny boczne odpowiadają za utrzymanie kształtu stanika. Są modelami zabudowanymi. Przeznaczone dla kobiet z dużym lub średnim biustem. Dobrze podtrzymują piersi mniej jędrne. Można je nosić do ubrań dopasowanych, jednak bez głębokiego dekoltu. Trzeci rodzaj to biustonosze usztywniane – są to modele z miseczkami usztywnionymi, które wykonuje się ze specjalnej pianki gorseciarskiej obszytej różnego rodzaju materiałami,. Skrojone są w taki sposób, aby dobrze uformować i ułożyć biust – z uzyskaniem efektu uniesienia. Wewnątrz miseczek nie ma kieszonek ani dodatkowych wkładek. Są odpowiednie dla kobiet o średnich i małych biustach. pasują do każdego rodzaju stroju. W skład bielizny damskiej również wchodzą majtki jak i skarpetki, ale także pończochy, rajstopy czy podkoszulki. .Natomiast w skład bielizny męskiej wchodzą majtki takie jak bokserki, slipy, czy zapaśniczki. Kolejnym rodzajem bielizny męskiej są podkoszulki, kalesony, skarpetki, czy stopki. Przy wyborze bielizny zarówno damskiej, jak i męskiej ważne jest , aby była ona dopasowana do naszej figury i trybu życia. Podstawowym rodzajem bielizny jest codzienna wykonana z bawełny i zarazem najzdrowsza, gdyż jest naturalna i przewiewna.

Obecnie wybór bielizny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn jest ogromny  i pozwala znaleźć każdemu coś dla siebie. To jaka będzie bielizna zależy od naszego charakteru, przekonań i upodobań. Zadbajmy o to, aby w naszej szafie znalazł się choć jeden komplet seksownej bielizny, w którym będziemy się czuć atrakcyjnie. Ważne jest też, aby nasza bielizna była bawełniana i zdrowa.