Oryginalne ramki do tablic rejestracyjnych z logo

Bez względu na to czy jesteśmy właścicielami prywatnego czy też nawet kilku firmowych samochodów, warto zadbać o ich odpowiedni design, aby nieco wyróżnić się na drodze i przykuć uwagę innych uczestników ruchu. Niektórzy stawiają na zabawne napisy zamieszczane na ramkach do tablic rejestracyjnych, a inni kupują unikatowe naklejki montowane na tylnej karoserii. Możliwości jest naprawdę sporo, dlatego wcześniej warto dobrze się zastanowić, czego właściwie poszukujemy, bowiem takie gadżety powinny być spójne z nami.

Ramki do tablic rejestracyjnych z logo firmy

ramki do tablic rejestracyjnych z nadrukiem i logoCoraz więcej dealerów samochodowych oraz mechaników decyduje się na zakup znacznych ilości ramek zawierających dane prowadzonego punktu. Jest to doskonała forma reklamy – mobilna i docierająca do sporej liczby potencjalnych klientów. Osoby kupujące samochód czy korzystające z naprawy mogą otrzymać w gratisie właśnie taki gadżet. Ramki do tablic rejestracyjnych z nadrukiem i logo powinny być widoczne z daleka, dlatego najlepiej postawić na unikatowy kolor czy dosyć duże litery. Na ramce można umieścić firmowe logo, adres prowadzonej działalności lub też zabawne hasło reklamowe przekonujące innych do skorzystania właśnie z naszej oferty. Oczywiście producenci tego rodzaju akcesoriów bardzo często proponują także gotowe ramki, jednak są one raczej wybierane przez osoby prywatne. Natomiast przedsiębiorcy powinni przede wszystkim postawić na indywidualne zamówienia w formie spersonalizowanych ramek oraz naklejek. Takie akcesoria wybierają też przedstawiciele innych branż, którzy dysponują flotą własnych pojazdów i oprócz reklam na karoseriach, chcą dodatkowo wyróżnić tablicę rejestracyjną. Z całą pewnością jest to o wiele lepszy i tańszy wybór niż indywidualna tablica, z którą niestety trzeba będzie się i tak pożegnać przy sprzedaży samochodu.

Poszukując sprzedawcy, który realizuje indywidualne zamówienia ramek do tablic rejestracyjnych, warto zapoznać się ze zdjęciami przykładowych projektów oraz poczytać opinie klientów. Przede wszystkim liczy się jakość wykonania ramki oraz sposób montażu – powinien być prosty i trwały, aby produkt nie odpadł podczas jazdy po trudnym i nierównym terenie. Koszt ramki jest bardzo różny, dlatego niekoniecznie należy się nim sugerować.