Oryginalne statuetki wykonane na zamówienie

W tym roku prowadziłam zajęcia przygotowujące dzieci do konkursu literackiego oraz byłam organizatorką takiego konkursu. Chcąc wyróżnić zwycięzców postanowiłam zainwestować w specjalne statuetki, które zostały wręczone wygranym w kilku kategoriach. Uważam, że zasługują na takie wspaniałe wyróżnienia.

Statuetki dla zwycięzców

zdobione statuetki na zamówienieZdecydowałam się na zakup statuetek wykonanych ze stali, ponieważ materiał ten prezentuje się niezwykle elegancko, jest trwały i ponadczasowy. Pięknie zdobione statuetki na zamówienie wykonała firma, która działa na rynku od wielu lat. Specjalizują się w metaloplastyce artystycznej. Ich prace niezwykle przypadły mi do gustu, dlatego zdecydowałam się na skorzystanie właśnie z ich usług. Wykonane statuetki prezentują się niezwykle pięknie i cechuje je niezwykła trwałość. Solidność wykonania i dbałość o każdy detal, to z pewnością motto twórców. Statuetki zostały wręczone przeze mnie dzieciom na finale konkursu. Przyznam, że były zaskoczone, ponieważ zapewne spodziewały się jedynie dyplomów i gratulacji. Wręczone statuetki wprawiły w zachwyt wszystkich uczestników oraz gości. Uważam, że wręczenie statuetek to świetny sposób na docenienie tych najbardziej wybitnych uczestników, którzy wykazali się ogromną wiedzą i kreatywnością podczas prowadzonego przeze mnie konkursu literackiego. Producent oferuje statuetki pokryte mosiądzem, niklem oraz chromem, zatem każdy zamawiający znajdzie coś idealnie dopasowane pod swoje potrzeby. Jeśli chodzi o formy statuetek to mogą przedstawiać najróżniejsze kształty, ponieważ producent specjalizuje się w artystycznych zamówieniach. Można zatem dać wodze fantazji i w warsztacie zostaną wykonane niezwykle oryginalne statuetki, które staną się pamiątką na lata. Uważam, że taka forma pamiątki jest niezwykła i warto zainwestować w takie nagrody. Statuetki piękne prezentują się w każdym wnętrzu i napawają dumą właścicieli. Jest to świetny sposób, aby pochwalić się swoimi osiągnięciami.

Statuetki to wspaniały pomysł, kiedy chce się uhonorować czyjeś dokonania, podziękować lub po prostu docenić. Myślę, że przy okazji innych uroczystości w naszej szkole, statuetki będą ponownie zamawiane. Producent wykonuje zamówienia według indywidualnych wytycznych, zatem można dobrać statuetki na każdą okazję.