Pierwsze przekłuwanie uszu

Moja córka zapragnęła mieć przekłute uszy, zatem postanowiłam spełnić jej życzenie. Zdecydowałam się na profesjonalny salon w Poznaniu, w którym wykonuje się różne zabiegi pielęgnacyjne a higiena i sterylność są na najwyższym poziomie w trosce o zdrowie i życie klientów. Przeszkolony personel świetnie potrafił dogadać się z córką i szczegółowo opisał jak należy dbać o miejsce przekłucia, aby gojenie przebiegło sprawnie.

Jak bezpiecznie przekłuć uszy?

niedrogie przekłuwanie uszu w poznaniuPrzekłuwanie uszu odbywa się za sprawą specjalnego urządzenia System 75 od Marki Studex. Niedrogie przekłuwanie uszu w Poznaniu odbyło się bardzo sprawnie. Użyty sprzęt w bardzo szybki sposób poradził sobie z przekłuciem uszu. Aparat przypomina kształtem pistolet, a przekłucie odbywa się w bardzo sterylny sposób. Urządzenie jest na tyle bezpieczne, że nadaje się do przekłuwania uszu najmłodszym. Nie istnieją żadne kryteria wieku, od jakiego wieku można przekłuwać uszy dzieciom. Urządzenie działa cicho i sprawnie, nie zadając przy tym bólu. Wszystkie kolczyki pakowane są w sterylny sposób i są różnej wielkości, przez co można idealnie dopasować je do wielkości ucha, nawet najmłodszych klientów. Dzięki zastosowaniu stali chirurgicznej można mieć pewność, że nie naraża się dziecka na wystąpienie alergii bądź zapalenia. O wykonane przekłucie należy dbać z niezwykłą starannością, aby proces gojenia przebiegał sprawnie. Należy dotykać kolczyka wyłącznie czystymi, umytymi rękoma, 2 razy dziennie należy przemywać miejsce wkłucia specjalnym płynem do pielęgnacji. Nie wolno wyjmować kolczyków, kiedy miejsce przekłucia nie jest zagojone. Wyjąć kolczyki można dopiero po upływie 6 tygodni. Zapinka kolczyka nie może być zamocowana zbyt ciasno, ponieważ może to spowodować wydłużenie się procesu gojenia. Podczas mycia należy uważać, aby szampony czy żele nie dostały się w miejsce przekłucia, a po zakończonych zabiegach pielęgnacyjnych, warto przepłukać uszy wodą.

Przekłuwanie uszu za pomocą specjalnego aparatu przebiegło niezwykle sprawnie i bezboleśnie. Córka była bardzo zadowolona, że wreszcie mogła nosić biżuterię. Zostałyśmy dokładne poinstruowane odnośnie tego, jak należy dbać o miejsce wkłucia, aby uniknąć infekcji i żeby proces gojenia przebiegał szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia obsługi, która odpowiedziała na każde moje pytanie.