Polecany górski domek do wynajęcia w Szaflarach

Bardzo lubię spędzać wolny czas z moją rodziną oraz przyjaciółmi. W tym roku od kilku miesięcy planowaliśmy wspólny wyjazd, aby w pięknych okolicznościach przyrody odpocząć i cieszyć się swoim towarzystwem. Z niecierpliwością czekałam na te wakacje.

Komfortowy górski domek do wynajęcia w Szaflarach

wynajem domków w górach szaflaryPlanowanie naszego rodzinnego wyjazdu rozpoczęliśmy od rezerwacji noclegów w jednym z naszych ulubionych miejsc. Jeżeli chodzi o wynajem domków w górach Szaflary zdecydowanie przodują w tej  dziedzinie. Ta mała miejscowość jest nie tylko pięknie położona, ale znajduje się również w niedalekiej odległości od najbardziej popularnych szklaków górskich. Nic więc dziwnego, że od samego początku chcieliśmy wynająć domek właśnie w tej miejscowości. Gdy dotarliśmy na miejsce naszym oczom ukazał się bardzo duży i przestronny kompleks domków góralskich, a my mieliśmy zarezerwowane miejsca noclegowe w dwóch domkach typu premium. Nasz domek podzielony został na parter oraz piętro. Na parterze znajdował się duży salon z pięknie wykończonym kominkiem oraz zestawem wypoczynkowym. Obok salonu mieściła się niewielka kuchnia z lodówką, płytą grzewczą oraz niezbędnym sprzętem, który służył nam do przygotowywania posiłków. W kuchni znalazłam również naczynia oraz sztućce, a także powitalny zestaw z kawą i herbatą. Na piętrze mieściły się dwie duże sypialnie oraz łazienka. Sypialnie były wyposażone w komfortowe i duże łóżka, a dla naszych dzieci przygotowano dwa osobne łóżka oraz osobne szafki na rzeczy osobiste. W łazience mieścił się prysznic oraz zapas wszystkich niezbędnych środków potrzebnych do zachowania higieny, oraz czystości w domku. W naszym domku typu premium znajdował się także przepiękny taras, na którym mogliśmy podziwiać wspaniałe widoki. Właściciele tego wspaniałego ośrodka wypoczynkowego przygotowali dla nas także rowery oraz altankę, w której mogliśmy spędzać czas i grillować różne smakołyki. Pobyt w tym domku należał do wyjątkowo udanych, a nasza rodzina czas spędzała bardzo aktywnie.

Wakacje są jednym z najprzyjemniejszych okresów w roku. W tym roku były wyjątkowe udane, ponieważ spędziłam je z moją rodziną we wspaniałych okolicznościach przyrody. Cieszyłam się z tego, że te kilka letnich spędziłam z najbliższymi w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce.