Polecany radca prawny z Legnicy

Niestety, ale między mną a moim mężem przestało się układać. Odnoszę nawet wrażenie, że mąż przestał mnie kochać, bo za wszelką cenę stara się mnie unikać. Nie chcę już żyć w takim zawieszeniu, dlatego postanowiłam wystąpić o separację małżeńską. Mam nadzieję, że dzięki formalnej rozłące, mąż zrozumie, że jestem dla niego ważna. Może tez tak się zdarzyć, że separacje dodatkowo wpłynie na pogłębienie się kryzysu i ostatecznie dojdzie do rozwodu. 

Tanie porady prawne w legnickiej kancelarii radcowskiej

radca prawny - legnicaJak do tej pory, nie miałam nigdy potrzeby korzystania z usług prawnika, dlatego kompletnie nie wiem, jakiej kancelarii prawnej szukać. Moja przyjaciółka powiedziała mi, że najlepiej, aby adwokat specjalizował się w prawie rodzinnym, wtedy ma większe doświadczenie od np.karnisty. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i postaram się poszukać najlepszego prawnika. Potrzebny był mi profesjonalny radca prawny – Legnica słynęła zawsze z wysokiej jakości świadczonych usług prawnych. Jak się okazuje, w samej Legnicy funkcjonuje aż dziesięć kancelarii radcowskich i wszystkie zajmują się sprawami rodzinnymi. Wybiorę więc najtańszą, a zarazem najlepszą kancelarię radcowska. Przeczytałam na forum internetowym, że polecana kancelaria znajduje się w centrum Legnicy. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu i umówiłam się na wizytę w najbliższy czwartek. Koszt porady prawnej wyniesie mnie sto pięćdziesiąt złotych. Jeżeli chodzi o wniosek o separację małżeńską, to jest gotowy wzór na stronie internetowej i zamierzam z tej opcji skorzystać. W przeciwnym razie, musiałabym zapłacić prawnikowi dodatkowo trzysta złotych, co jest według mnie absurdem. Wniosek składa się zaledwie z dwóch stron i napisanie go nie stanowi dla mnie żadnej trudności. Jestem z zawodu urzędnikiem i mam styczność z naprawdę skomplikowanymi dokumentami. 

Trochę stresuję się czwartkową wizytą w kancelarii. Być może wynika to z tego, że obawiam się reakcji męża i ostatecznie tego, że odejdzie na zawsze. Nie widzę jednak innego wyjścia, bo chcę ratować to małżeństwo. Prawnik powiedział mi przez telefon, że w przypadku separacji małżeńskiej muszę liczyć się z rozdzielnością majątkową i zniesieniem obowiązku zachowania wierności. Ja nie zamierzam wiązać się z nikim innym, przynajmniej do czasu rozwodu. Wciąż bardzo kocham swojego męża.