Polecany wózek spacerowy

Dla dzieci od urodzenia do około trzeciego – czwartego roku życia, najbezpieczniejszym środkiem transportu jest wózek. W pierwszej kolejności jest to wózek głęboki, czyli popularnie zwana gondola, która służy maluszkowi do momentu, aż zacznie on samodzielnie siedzieć, a później należy ją zamienić na wózek spacerowym, w którym dziecko jeździ przypięte pasami. 

Jak wygląda wózek firmy 4baby? 

polecane wózki spacerowe 4babySklepy z artykułami dla niemowląt, posiadają niemalże wszystkie, niezbędne produkty potrzebne każdej mamie. Z pewnością kiedy maluch skończy pół roku, to większość rodziców będzie przeglądać oferty sklepów w poszukiwaniu optymalnego wózka spacerowego, który będzie służył dziecku do momentu, aż z niego nie wyrośnie. Na wielu forach internetowych dla rodziców są polecane wózki spacerowe 4baby, ponieważ mają przystępną cenę w stosunku do jakości wykonania. Możemy znaleźć klasyczną spacerówkę z dużym stelażem lub popularną parasolkę, którą składa się jedną ręką. Firma 4baby jest znana na polskim rynku od bardzo dawna i cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów. Wózki spacerowe są wyposażone w pojemne torby znajdujące się między kołami na zakupy lub podręczne rzeczy malucha. Aby jazda nimi była bezpieczna i komfortowa, zostały one wzbogacone mocnym, nożnym hamulcem oraz wytrzymałymi amortyzatorami zamontowanymi na tylnych kołach. W standardzie każdy model 4baby posiada dużą, rozkładaną budkę z okienkiem i kieszonką od zewnętrznej strony, która doskonale chroni malucha przed wiatrem, deszczem, czy słońcem. W zestawie z wózkiem, klienci otrzymują folię przeciwdeszczową, ocieplany pokrowiec na nóżki, a także moskitierę chroniącą dziecko przed owadami. 

Wózki marki 4baby wyróżniają się na tle konkurencji przede wszystkim precyzyjnym wykonaniem i dbałością o detale. Kolejną ich zaletą jest waga, która na tą klasę wózków jest bardzo dobra, ponieważ wynosi zaledwie pięć kilogramów. Dzięki temu żadna mama nie będzie miała problemu z pokonywaniem krawężników, schodów, czy stromych podjazdów. Wózki innych producentów w cenie modelu 4baby, nie gwarantują klientom aż tylu dodatków, więc zakup wózka właśnie tej marki, jest strzałem w dziesiątkę. Nowe wózki spacerowe tejże marki kosztują od dwustu do maksymalnie pięciuset złotych, a więc nie jest to wygórowana cena.