Poszukiwania dobrej jakościowo karmy dla psa

Zdecydowałam się zaadoptować pieska z przytuliska dla zwierząt. Już za kilka dni miał do mnie trafić mały szczeniaczek. To był najwyższy czas na to, aby zorganizować dla niego wyprawkę i kupić zapas karmy. O ile z wyprawką nie miałam żadnego problemu, o tyle nie miałam pojęcia, jaką karmę wybrać dla takiego małego pieska. Bardzo zależało mi na tym, aby była ona wysokojakościowa i zawierała w swoim składzie wszelkie potrzebne psu mikroelementy.

Kupiłam karmę dla psa prosto od producenta

karma dla psa producentPostanowiłam dopytać o to osobę, która zna się na tym temacie lepiej niż ja. Zadzwoniłam do mojej koleżanki ze studiów, która już od kilkunastu lat prowadziła własną hodowlę zwierząt. Powiedziałam jej czego potrzebuję, a ona od razu odpowiedziała mi jaka będzie najlepsza karma dla psa Producent ten karmy gwarantuje najwyższą jakość mięsa zawartego w pokarmie. Jest to bowiem prawdziwe mięso, a nie podroby czy resztki z uboju czyli na przykład oczy, uszy czy pazury. Polecona przez nią karma posiada taurynę w odpowiedniej ilości oraz dużą ilość białka, które jest konieczne szczególnie dla młodych psów, których organizmy dopiero wzrastają. Niezmiernie ważne jest również to, że posiada ona dużo wariantów smakowych, dzięki czemu z pewnością bez problemu znajdziemy taki, który zasmakuje naszemu pieskowi. Najlepiej jest ja kupować prosto od producenta, ponieważ wtedy ma się gwarancję najniższej ceny i można naprawdę sporo zaoszczędzić na zakupach. Kupując karmę od producenta mamy pewność, że ma ona minimum rok ważności do spożycia, dlatego możemy zrobić jej większy zapas i nie martwić się, że co chwila musimy chodzić do sklepu. Szczególnie młode psy powinny mieć nieograniczony dostęp do karmy i potrafią zjeść naprawdę dużo. Niedoświadczeni właściciele psów, często są bardzo zdziwieni ile potrafi w ciągu dnia zjeść pupil i to nie przejadając się.

Idąc za radą bardziej doświadczonej koleżanki, kupiłam mojemu pieskowi polecaną przez nią karmę. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona, ponieważ faktycznie okazała się ona tania i wysokojakościowa. Mój pies nie miał po niej żadnych dolegliwości trawiennych, a badania u weterynarza wskazywały, że rośnie on prawidłowo i jest odpowiednio żywiony. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się dostać tak dobrą karmę.