Poszukiwania zestawu do domowych bransoletek

Moja córka to prawdziwa artystyczna dusza. Zamierzam posłać ją do szkoły artystycznej. Jednakże, póki co sama wymyśla sobie różne artystyczne zajęcia. Ostatnio zobaczyła w telewizji jakiś program o robieniu artystycznej, domowej biżuterii. Od razu chciała, żeby kupić jej odpowiedni zestaw do robienia bransoletek. Ponieważ większość zabawek w jej pokoju, zajmują już tego typu artystyczne zestawy, które bardzo szybko się jej nudziły, postanowiłam znaleźć dla niej coś taniego do zabawy.

Znalazłam tanie zestawy do robienia bransoletek

tani zestaw do robienia bransoletekNie bardzo wiedziałam, gdzie znajdę taki tani zestaw do robienia bransoletek. Szukałam więc trochę w ciemno. Można było dostać takie zestawy u jubilera, ale były to profesjonalne zestawy, które były dość drogie. Z kolei te ze sklepów dziecięcych były bardzo podstawowe i wątpiłam, aby zainteresowały moją córkę, która wykonywała już bardziej zaawansowane prace artystyczne. W końcu znalazłam fajny, ciekawy i tani zestaw do bransoletek w jednym ze sklepów z artykułami domowymi. Zestaw był w bardzo przystępnej i niskiej cenie, biorąc pod uwagę jego wielkość. W zestawie znalazły się specjalne metalowe żyłki do nawlekania koralików i ozdobnych kamieni. Koraliki i inne ozdoby do bransoletek wyglądały bardzo profesjonalnie, niczym w prawdziwych bransoletkach, a nie jak w dziecięcych zestawach. W środku były też profesjonalne metalowe zapinki, tak że taką domową bransoletkę można było rzeczywiście nosić bez ryzyka, że zaraz się rozepnie bądź pęknie. Nawet mi spodobał się taki zestaw. W środku była też lupka, która umożliwiała precyzyjne nawlekanie drobnych i delikatnych koralików. Zestaw był przeznaczony dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, uznałam więc że córka na spokojnie poradzi sobie z robieniem takich bransoletek. Taki zestaw okazał się bardzo trafiony.

Chociaż był taki, koraliki i żyłki okazały się trwałe. Gotową biżuterię można było na spokojnie nosić. Ponieważ zestaw nie przypominał typowych zabawek, bransoletki okazały się praktyczne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Kolejnym jego plusem było to, że bransoletki można było dowolnie tworzyć, dzięki czemu z jednego zestawu można było stworzyć dużą ilość biżuterii, z której każda sztuka była inna i niepowtarzalna. Jestem bardzo zadowolona z zakupionego sprzętu.