Profesjonalne zdjęcia przedszkolaków

Fotografikę kochałam już od najmłodszych lat. Nie było w tym w sumie nic dziwnego zważając na to, że fotografia amatorski, ale bardzo mocno pałali się moi oboje rodzice, dziadek od strony taty był natomiast profesjonalnym, bardzo zdolnym artysta fotografikiem. I to od dziadka właśnie dostałam swój pierwszy aparat – lustrzankę. Do dziś pamiętam, jak bardzo cieszyłam się z tego prezentu.

Tanie zdjęcia w przedszkolu

zdjęcia w przedszkolu w WarszawieTak więc pstrykałam sobie zdjęcia i byłam w tym coraz lepsza i coraz bardziej utwierdzałam się w przekonaniu, że swoją przyszłość zawodową muszę związać również ze zdjęciami. Nie widziałam bowiem żadnej innej możliwości. Dlatego na studia wybrałam się na wydział fotografii. Nikt w rodzinie nie był zdziwiony moim wyborem, wszyscy mocno mi kibicowali. I był to naprawdę bardzo dobry wybór, bardzo dużo się nauczyłam, a moje miłość do fotografii rosła. na studiach byłam jedną z najzdolniejszych studentek i dlatego tez miałam nadzieje, że zawodowo zajmę się w przyszłości fotografia artystyczną. Życie jednak zweryfikowało moje marzenia, musiałam jakoś zarabiać na życie. I wtedy znajomy polecił mnie do zrobienia zdjęć przedszkolakom. Okazało się, że te zdjęcia w przedszkolu w Warszawie sprawiły mi ogromną przyjemność i całkiem dużo na nich zarobiłam. Praca z dziećmi była bardzo przyjemna, udawało mi się znaleźć z nimi wspólny język, czego efekty było widać na zdjęciach, które wychodziły mi naprawdę świetnie. Postanowiłam zająć się robieniem takich właśnie zdjęć zawodowo. Już wkrótce miałam cały kalendarz wypełniony różnego rodzaju dziecięcymi sesjami zdjęciowymi, w przedszkolu, szkole, realizowałam również sesje indywidualne. Takie zdjęcia to potem doskonała pamiątka zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców, z nostalgią do nich powrócą jeszcze niejeden raz. A dla mnie doskonała okazja do realizacji siebie jako fotografa.

Każdy z nas chętnie wraca do starych szkolnych czy przedszkolnych zdjęć, fajnie jest sobie przypomnieć te beztroskie czasy. Dlatego w każdym przedszkolu czy w szkole regularnie organizowane są sesje fotograficzne, których efektem są wspaniałe pamiątkowe zdjęcia. Na takich zdjęciach nie ma sensu oszczędzać, miło będzie do nich za kilka lat wrócić i przypomnieć sobie ten wspaniały czas dzieciństwa.