Przepwadzki – czy jest na to szybki sposób?

Jakiś czas temu udało nam się kupić mieszkanie. W końcu zrealizowaliśmy nasze ogromne marzenie. Wcześniej mieszkaliśmy w bardzo ciasnym i niekomfortowym mieszkaniu. Dlatego, też jeszcze bardziej cieszę się z tego powodu, że udało nam się zrealizować ten nasz wielki cel. Zwłaszcza, że planujemy w najbliższym czasie poszerzyć nieco nasze rodzinne grono. Zatem większe mieszkanie było jak najbardziej dla nas wskazane.

Ekipa do przeprowadzek – to jest to!

przeprowadzki warszawa-poznańNiestety oprócz pięknej wizji nowego domu i nowego miejsca zamieszkania, stała za nami jeszcze sprawa przeprowadzki. Coś czego ja totalnie nie nawidzę. Całe to pakowanie, oznaczanie, bałagan, pudełka – napawało mnie ogromną niechęcią. Należy, także dodać, że miały towarzyszyć oczywiście nam nasze dzieci. Zatem tak zwany proces przeprowadzki był by bardzo mocno utrudniony. Nie wyobrażam sobie tego, aby pakować cały dobytek i zajmować jednocześnie dziećmi. Zwłaszcza takimi jak nasze. Dlatego, też po naradzie z moim mężem uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem dla nas będzie nic innego jak zatrudnienie po prostu do tego prawdziwych profesjonalistów. Firma, która wykonuje na naszej trasie przeprowadzki warszawa-poznań okazała się naprawdę być niezastąpiona. Zwłaszcza, że odległość była dosyć duża. Nawiasem pisząc, od zawsze marzyło nam się, aby przeprowadzić się do Poznania. Pokochaliśmy to miasto od pierwszych odwiedzin. Jednak przejdźmy teraz do strony praktycznej. Jak się za to zabraliśmy? Jak wyglądało to od kwestii cenowej? Mimo naszych obaw, udało nam się w bardzo szybki sposób znaleźć odpowiednią firmę, która zajmuje się kompleksowymi przeprowadzkami. Było to naprawdę genialne rozwiązanie. Przede wszystkim dlatego, że oprócz standardowych opcji czy: dźwiganie naszego dobytku i transport od drzwi do drzwi, mogliśmy liczyć, także na pomoc w pakowaniu. Nie miałam pojęcia, że firmy oferują takie rozszerzone usługi. Doceniałam to całym sercem.

Jeżeli chodzi natomiast o koszty, to trudno jest to określić. Wszystko jest uzależnione od tego gdzie mieszkamy. Jaką ilość dobytku musimy zapakować. Gdzie musimy dojechać i tym podobne kwestie. Dlatego, też jest to bardzo indywidualna kwestia. Nie mniej uważam, że jest to naprawdę korzystne podejście. Cena nie była dla nas wygórowana. A dużo na tym zyskaliśmy. I to bardzo.