Rewelacyjny stojak na foldery a4!

Ulotki i broszury to nieodzowne elementy w każdej dobrze zaplanowanej akcji promocyjnej. W związku z tym także stojak na ulotki okazuje się niezbędnym sprzętem marketingowym. Użyty w  działaniach stand na ulotki pozwala nie tylko na estetyczne zaprezentowanie ich treści, ale również podnosi skuteczność i wpływ reklamy na odbiorcę. Umieszczane w nim materiały mogą być nawet wielkości formatu a4, co znacznie ułatwia pracę.

Czy warto zakupić stojaki na foldery?

stojak na foldery a4Stojak na ulotki a4 jest świetnym pomysłem na ekspozycję materiałów promocyjnych firmy. Dzięki swojej formie przykuwa uwagę Klientów i doskonale komponuje się z prezentowanymi na nim materiałami. Duże, stylowe podstawy, jakimi charakteryzują się nasze stojaki na ulotki, zapewniają pełną stabilność. Ulotki mogą być transportowane wraz ze stojakiem w wygodnej torbie gwarantującej ochronę przed zniszczeniem. Taki zestaw można szybko rozłożyć, a dodatkowo zabiera niewiele przestrzeni. Ulotek nie trzeba wypakowywać, transportując stojak na foldery a4 na nowe miejsce. Stojaki można podzielić na stacjonarne oraz mobilne ( posiadające torbę transportową i przeznaczone do częstego transportowania np. na targi ). Różne firmy dysponują produktami jednostronnymi, dwustronnymi a także obrotowymi. Wykonane są w większości z metalu, aluminium oraz plexi. Przywiązuje się duża wagę do ergonomii wyrobów gdyż wiadomo że łatwy dostęp do folderów reklamowych jest podstawą skutecznego dotarcia do klientów. Ekspozycja katalogów oraz prospektów na naszych standach będzie od teraz dużo skuteczniejsza i łatwiejsza. Głównym atutem wielu fim jest posiadanie prezenterów na najpopularniejsze formaty ulotek A4, A5, A6 i DL. Najważniejsza jest jakość produktów, gdyż konkurencja jest bardzo duża, liczy się dobra oferta i ciekawe rozwiązania.

Na zamówienie firmy proponują także inne rozmiary kieszeni na ulotki, zmianę kolorystyki oraz budowy ekspozytora zgodnie z oczekiwaniami klienta lub wersję prezenterów wiszących na ścianę. Nasze stendy znajdą zastosowanie w centrach handlowych, na stoiskach sklepowych, na targach, w urzędach, szkołach, lotniskach, salonach, barach itp. Konstrukcje mogą posiadać dodatkowo miejsce na logotyp firmy lub reklamę. Większość stojaków jest rozkładana co znacząco ułatwia ich składowanie.