Sesja dla noworodka

 

Czas bardzo szybko mija i zaczynamy to dostrzegać dopiero, kiedy mamy własne dzieci. Obserwując je, czasem nie dowierzamy, że nasz maluszek, już stał się dużym chłopcem, czy dziewczynką, dlatego warto uwieczniać ulotne chwile. 

Jak wyglądają sesje noworodków?

sesja noworodkowa śląskDzieci rodzą się bardzo małe i nieporadne. Targają nimi niekontrolowane ruchy kończyn, ale też robią nieświadomie słodkie minki. Z pewnością każdy rodzic chciałby zatrzymać chwile, kiedy dzidziuś jest noworodkiem, bo to wyjątkowy czas dla nich, a trwa zaledwie cztery tygodnie. W tym okresie najlepiej się spotkać z profesjonalnym fotografem, który wykona stylizowane zdjęcia, które będą pamiątką do końca życia. Jeżeli interesuje nas doskonała sesja noworodkowa – Śląsk jest regionem, w którym jest wiele pracowni fotograficznych wykonujących takie zdjęcia. Maluchy są oczywiście głównymi modelami, którzy najczęściej podczas sesji śpią, więc jest kwestia tylko ubrania dziecka i odpowiedniego ułożenia. Wybór scenerii zależy od wizji fotografa i wymagań rodzica. Najczęściej maluchy mają na sobie śmieszne stroje zwierzątek, lub są jedynie w samej pieluszce, albo nawet bez niej. Noworodki bardzo słodko wyglądają kiedy śpią, szczególnie kiedy umieścimy je w koszyku, na puszystym kocyku, czy na poduszce. Podczas jednej sesji wykonywanych jest wiele zdjęć, a potem są wybierane najlepsze, które mogą stworzyć indywidualny album pamiątkowy. Długość takiej sesji może być różna, ponieważ wszystko zależy od zachowania maluszka, który niekoniecznie może chcieć współpracować.

Na sesji mogą być jedynaki, bliźniaki, trojaczki, albo dowolna ilość dzieci. Oczywiście im jest ich więcej, tym sama sesja jest cięższym zadaniem do wykonania, ale specjaliści wiedzą jak ją dobrze zorganizować. Jest ona polecana wszystkim świeżo upieczonym rodzicom.