Szybki wydruk plakatów

Impreza przez nas organizowana była jednym z największych eventów historycznych w okolicy, więc chcieliśmy jak najbardziej zareklamować ją, by informacje dotarły do jak największej ilości osób. Oczywiście reklamowaliśmy się przez internet, ale jak wielokrotnie się okazywało, najlepszą reklamą jest fizyczna reklama, plakaty i ogłoszenia.

Hurtowy druk plakatów reklamowych

plakaty bydgoszczPlakaty i reklamy imprezy wykonaliśmy samodzielnie, gdyż w drużynie mamy kilka uzdolnionych osób, zajmujących się obróbką grafiki i tworzeniem reklam. Problemem było jednak ich wydrukowanie, gdyż planowaliśmy rozwiesić je w kilku przyległych miejscowościach, a tym samym potrzebna nam była bardzo duża ilość plakatów. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług drukarni, drukującej zarówno ulotki jak i plakaty Bydgoszcz ma bodaj najbardziej renomowaną w okolicy drukarnię, która wykonuje zarówno duże projekty jak i niewielkie nakłady druku. Większość innych drukarni narzuca dużą ilość minimalną stron, dlatego też bez wahania zgłosiliśmy projekt do druku. Załoga drukarni bardzo zaskoczyła nas profesjonalizmem, bo oprócz standardowego omówienia szczegółów druku, wyboru papieru czy metody drukowania, zaoferowano nam również pomoc przy poprawieniu projektu i dostosowaniu go do formatu grafiki, używanego podczas druku wielkoformatowego.

Wykonanie plakatów zostało zrobione błyskawicznie, a ledwie po kilku dniach otrzymaliśmy gotowe wydruki, już docięte i przygotowane do rozwieszenia natychmiast. Jakość wydruku i papieru, jak również bardzo przystępna cena, zaskoczyły nas bardzo pozytywnie, dlatego od tamtej pory wszelkie plakaty, ulotki czy jakiekolwiek inne wydruki zlecamy właśnie w owej drukarni, i za każdym razem jesteśmy tak samo zadowoleni z efektu końcowego.