Uniwersalne farby do mebli

Najlepszym pomysłem nie zawsze jest zakup nowych mebli, w szczególności, gdy stare meble wyglądają ciągle bardzo dobrze. Dlatego jeśli znudził się nam ich kolor bądź chcielibyśmy, aby były bardziej ozdobione, powinniśmy zwrócić uwagę na produkty od Annie Sloan. Jej farby kredowe to naprawdę fenomenalne rozwiązanie dla naszego domu.

Rewelacyjne farby kredowe do mebli

farby annie sloanPo przeliczeniu naszych pieniędzy doskonale wiemy, iż nowe meble to spory wydatek. Niestety, patrząc na stare meble widzimy, że aż tak zniszczone nie są, jednak ich kolor nam bardzo nie odpowiada. Sięgnijmy więc po farby Annie Sloan, które są rewelacyjną opcją dla naszych mebli. Kredowe farby są banalnie proste w użytku, dlatego nie musimy korzystać z usług profesjonalisty. Po prostu przygotowujemy naszą przestrzeń do pracy, czyścimy mebel oraz usuwamy metalowe elementy. Następnie nakładamy pierwszą warstwę, po której czekamy aż wyschnie, drugą warstwę dla lepszego efektu i prawie gotowe. Wystarczy dać już tylko wosk. Wcierajmy go ściereczką pewnymi ruchami, jednak nie wgniatajmy go w powierzchnię. Na końcu nowym materiałem zbierzmy nadmiar wosku. Jak możemy zauważyć wszystkie kroki zostały wykonane, a mebel jest gotowy do ponownego użytkowania. Teraz tylko ostrożnie korzystajmy z mebli, aby wosk zdążył się utwardzić bez zbędnych wgnieceń. Zmiana koloru mebli nigdy nie była tak prosta bez względu na nasze umiejętności.

Wybierajmy proste rozwiązania do zmian w naszym życiu. Jeśli chcemy nowe meble zastanówmy się czy nie wystarczy jedynie zmiana koloru. W przypadku odpowiedzi twierdzącej warto zwrócić uwagę na produkty od Sloan, która od wielu lat na rynku promuje swoje wysokiej jakości farby do mebli. Dzięki temu produktowi szybko i bezbłędnie zmienimy nasz mebel.