Wózki marki Bebetto

Na przyjście dziecka na świat, matka przygotowuje się przez wiele miesięcy ciąży, jednak to ostatnie miesiące są wyjątkowo pracowite. Większość przyszłych mam już w trzecim trymestrze rozpoczyna przygotowania do porodu i kompletują wyprawkę dla maluszka. Muszą zakupić łóżeczko, pościel, ubranka w kilku rozmiarach, czy wózek, bez którego nie sposób się ruszyć z domu.

Wyposażenie wózka z serii Holland

bebetto holland spacerówkaZe względu na ilość obowiązków jaka spanie na głowę przyszłej mamy zaraz po porodzie, większość z nich przed pojawieniem się dziecka wszystko dopina na ostatni guzik. W gotowości czeka pokój malucha, w którym nie brakuje żadnego elementu. Jednak do najważniejszych z nich należy wózek, którego nie może zabraknąć. Przez pierwsze miesiące powinna to być gondola, a po około sześciu – siedmiu miesiącach, można malucha przenieść do spacerówki. Jednak nie wolno tego robić wcześniej, niż dziecko samodzielnie nie zacznie siedzieć, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na jego kręgosłup. Chcąc kupić dobry i funkcjonalny wózek, najlepszy będzie Bebetto Holland spacerówka, która sprawdzi się w każdych warunkach. Jest to wózek, który jest sprzedawany samodzielnie, albo w komplecie z gondolą. Jest montowany na jednym stelażu, więc oszczędzamy miejsce. Dzięki lekkiemu, aluminiowemu stelażowi, wózek waży niecałe dziesięć kilogramów i posiada system łatwego składania i rozkładania. Nowością w modelu Holland marki Bebetto jest możliwość regulacji twardości zawieszenia w zależności od podłoża. Przednie koła są obrotowe i posiadają system pamięci kierunku oraz absorpcji wstrząsów, przez co jazda jest komfortowa. Pompowane koła zapewniają lepszą przyczepność do podłoża i zmniejszają odczuwanie nierówności podłoża. W spacerówce zamontowana jest duża, rozkładana budka, która doskonale chroni dziecko przed deszczem, wiatrem, czy słońce.

Na rynku znajdziemy wiele modeli wózków, jednak nie każdy posiada taką samą jakość. Trzeba też wziąć pod uwagę, czy chcemy od razu kupować wózek w zestawie ze wszystkimi niezbędnymi elementami, czy pojedyncze modele, które bez wątpienia cenowo są droższe. Przy wyborze najlepszego modelu, warto kierować się głównie jakością i praktycznym zastosowanie, a dopiero potem ceną. Firma Bebebetto posiada wózki w przystępnych cenie, za którą otrzymujemy wysoką jakość.