Wspaniała zabawa z dmuchanym torem przeszkód

Imprezy integracyjne z firm kojarzą się z eleganckim bankietem, ludźmi w garniturach i nudnymi konferencjami. Nic dziwnego, że wiele osób wciąż unika tej formy rozrywki. Tego typu spotkania prowadzone w sztywnym, poważnym stylu powodują u uczestników dyskomfort psychiczny, związany z nieprzyjemną i napiętą atmosferą.

Imprezy integracyjne z torem przeszkód

dmuchany tor przeszkód na imprezęNowoczesne firmy odchodzą od tradycyjnych spotkań integracyjnych na rzecz prawdziwej integracji poprzez wspólne gry i zabawę. Świetną alternatywą dla zwykłych imprez integracyjnych są imprezy plenerowe. Zespołowe gry opierające się na konkurencji zacieśnia więzi i pozwala bardziej poznać współpracowników. Doskonałym w tym celu będzie dmuchany tor przeszkód na imprezę. Udział w zabawie z udziałem torów przeszkód będzie niezapomnianą przygodą dla wszystkich uczestników, a tym samym będzie gorącym tematem do rozmów pracowników na przerwie. Zdrowa konkurencja rozładowuje napięcie w zespole, tym samym pozytywnie wpływając na ostatecznie wyniki w pracy. Modne, czarno-czerwone kolory torów sprawiają, że nawet najbardziej luźna impreza będzie wyglądała na elegancką i prestiżową. Warto zwrócić uwagę także na to, że dmuchane tory przeszkód są wspaniałą zabawą zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Stwarza to możliwość zorganizowania spotkania integracyjnego dla całych rodzin pracowników — dzięki temu pracownicy poczują się na spotkaniu jeszcze lepiej, natomiast liczne grono osób towarzyszących stanowić może żywą reklamę firmy. Dobra atmosfera pracy jest ważna dla większości właścicieli szanujących się zakładów. Dlatego właśnie we współcześnie budowanych biurach coraz częściej znaleźć można stół do ping-ponga, konsole, stół do bilarda, a nawet baseny z kulkami. Atrakcje te mają na celu wspomagać kreatywność pracowników, jednocześnie znacznie poprawiając atmosferę w pracy. Według statystyk, wydajność pracowników w firmach, gdzie jest przyjemny klimat jest o wiele wyższa niż osób pałających niechęcią do zakładu pracy. 

Imprezy integracyjne pozytywnie wpływają na komunikację w zespole, co ma bezpośrednie przełożenie na jakość i wydajność pracy ludzi pracujących. Ważne jest również dbanie o właściwą atmosferę w pracy. Poprawić ją mogą spotkania integracyjne, na których będzie możliwość rywalizacji w parach lub kilkuosobowych zespołach.