Wybór listew nmc

 

Po kilku latach od poprzedniego remontu zdecydowaliśmy się z żoną na remont naszego mieszkania. Było to duże przedsięwzięcie, ponieważ prace objęły wszystkie 3 pokoje oraz korytarz. Należało włożyć sporo pracy w to żeby mieszkanie wyglądało tak, jak sobie zaplanowaliśmy.

Kupno listew nmc

listwy nmcOdświeżenie naszego lokum zleciliśmy firmie budowlanej poleconej mi przez koleżankę. Ekipa rzeczywiście okazała się bardzo sprawną brygadą, a remont przebiegał bez zakłóceń. Starałem się pomagać im w pracy, ponieważ sam parę rzeczy potrafię zrobić. Kiedy po zerwaniu poprzedniej farby, otynkowaniu oraz pomalowaniu wszystkich ścian remont dobiegał końca i zostało tylko kilka detali do jego ukończenia. Postanowiliśmy z żoną podziękować za włożony wysiłek i samodzielnie dokończyć pracę. Można powiedzieć, że do wykończenia zostały nam jedynie kupno i zamontowanie listew podłogowych oraz przysufitowych do jednego z pokoi. Takie dopełnienie tego pomieszczenia wymyśliła moja żona, która interesuję się wystrojem wnętrz. Zaczęliśmy poszukiwania po sklepach w celu wybrania jak najbardziej odpowiednich do naszego mieszkania. Wybór był ogromny, można było przebierać we wzorach, kolorach i materiałów, z czego dany produkt był wykonany. Okazało się, że mnogość ofert spowodowała trudności w decyzji najbardziej pasujących do wnętrza pokoju. Sprzedawca w jednym z marketów polecił nam jednak listwy nmc. Przeglądając ofertę tej belgijskiej firmy faktycznie okazało się, że jej produkty najbardziej przypadły żonie i mnie do gustu. W końcu zdecydowaliśmy się na listwy białe, drewniane, idealnie pasujące do koloru ścian. Zamówiliśmy ich odpowiednią ilość i już na drugi dzień zostały nam dostarczone.

Montaż listew podłogowych oraz przysufitowych nie był skomplikowany i nie wymagał dużej pracy. Wszystko udało mi się wykonać w ciągu jednego dnia. Wygląd wyremontowanego mieszkania sprawiał wspaniałe wrażenie, a listwy na suficie i podłodze w największym pokoju prezentowały się bardzo dobrze.