Wytrzymała folia na samochód

W trakcie jazdy samochodem, każdego dnia dochodzi do mikrouszkodzeń, które pojawiają się na skutek ziarenek piasku, które uderzają o lakier z dużą prędkością. Równie dobrze rysy na lakierze powstają po kontakcie z pazurami kotów, które nierzadko wskakują na karoserie.

Czy folie ppf są trwałe?

folia na samochód warszawaProducenci samochodów już od wielu lat stosują ekologiczne lakiery do malowania pojazdów, ponieważ wymagają tego od nich stosowne ustawy. Kiedyś były to lakiery chemoutwardzane, a dziś są to ekologiczne lakiery na bazie wody. Pozwalają one uzyskać taki sam połysk i głębię kolory, ale są znacznie mniej odporne na uszkodzenia. W związku z tym, aby zachować idealny stan powłoki lakierniczej, trzeba ją odpowiednio zabezpieczyć. Najlepszym sposobem na to jest folia na samochód Warszawa jest miastem, w którym działa kilka salonów auto detailingowych, które świadczą takie usługi. Można ją wykonać niemalże na każdym pojeździe oraz na dowolnym jego fragmencie. Nie mniej jednak ze względu na dość wysoką cenę, decydują się na nią, przede wszystkim, właściciele samochodów klasy premium. Przeważnie można zaaplikować folię ppf już za tysiąc dwieście złotych, ale ostateczna cena zależy od modelu samochodu i też od tego czy oklejany ma być cały pojazd, czy też jego poszczególne części. Obok powłok ceramicznych, folie samochodowe ppf są jednymi z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie karoserii przed uszkodzeniami. Co istotne, jest to jedyna metoda, które jest nieinwazyjna i trwała przez wiele lat.

Jeżeli chcemy wykonać na naszym samochodzie folię zabezpieczającą ppf, to najlepiej się udać do najbliższego salony auto detailingowego i zapytać o wycenę usługi. Im większy model auta i im więcej powierzchni samochodu chcemy pokryć folią, tym wyższa cena usługi.