Zakup stolika do kawy

Zrobiłam sobie mały remont w domu. Kupiłam kilka nowych mebli. Zaprosiłam do siebie koleżankę z pracy, by zobaczyła mój nowy wystrój. Bardzo jej się spodobał. Podsunęła mi pomysł, abym zakupiła sobie jakiś stoliczek do kawy. W sumie to świetny pomysł. Poprosiłam ją, by pojechała ze mną do sklepu, bym mogła sobie coś wybrać. Ona umie kupować, więc z pewnością pomoże mi coś wybrać. 

Wybór stolika do kawy

stolik do kawy okrągłyPostanowiłyśmy, że następnego dnia po pracy pojedziemy do sklepu. Nazajutrz w czasie przerwy, pokazała mi kilka zdjęć takich stolików. Bardzo mi się podobają takie okrągłe. Takiego typu sobie zakupię. Po pracy pojechałyśmy do sklepu meblowego. Powiedziałyśmy, że interesuje nas stolik do kawy okrągły. Sprzedawca pokazał nam kilka takich egzemplarzy. W sumie sama nie wiedziałam, który wybrać. Koleżanka doradziła mi, żebym wybrała sobie drewniany stoliczek. Posłuchałam się jej i taki zakupiłam. Do sklepu wybrałyśmy się jej samochodem, a ona ma bardzo pojemny bagażnik, więc mogłyśmy do niego włożyć ten stolik. Zawiozłyśmy go do domu. Teraz pozostało mi tylko pomyśleć, gdzie go postawić. Myślę, że idealnym miejscem będzie postawić go koło sofy. W ten sposób będę mogła zasiąść wygodnie z kubkiem kawy na sofie. Idealnie pasuje on do mojego wystroju. To był bardzo dobry pomysł, by zakupić sobie okrągły stolik do kawy. Dobrze, że koleżanka mi to podpowiedziała.

Stolik sprawuje się fantastycznie. Zaprosiłam do siebie moją koleżankę. Razem zasiadłyśmy przy tym stoliku i wypiłyśmy kawę. Nie był on drogi, więc mogę na spokojnie uznać, że zakup się udał fantastycznie. Jeszcze się zastanawiam, co mogłabym sobie zakupić do wyremontowanego mieszkania. Może koleżanka mi coś jeszcze doradzi. Z tym stolikiem miała naprawdę genialny pomysł. Dobrze, że go sobie zakupiłam.