Zaopatrzenie gastronomiczne we Wrocławiu

Długo się zastanawiałam nad swoją przyszłością, ale w końcu zdecydowałam się otworzyć własną włoską restaurację. Przez wiele lat pracowałam jako kucharka, znałam się na tej pracy, a dodatkowo dwa razy byłam na kursie we Włoszech odnośnie gotowania i przygotowywania włoskich deserów. To moim zdaniem najsmaczniejsza kuchnia, a w dodatku uwielbiana przez Polaków.

Kompleksowe zaopatrzenie dla gastronomii

kompleksowe zaopatrzenie gastronomiczne - wrocławMiałam od dawna upatrzony idealny lokal, miałam też doświadczenie w zatrudnianiu pracowników, bo często szef prosił mnie, bym uczestniczyła w rozmowach rekrutacyjnych i sprawdziła umiejętności kucharzy. Musiałam jednak zadbać także o kompleksowe zaopatrzenie gastronomiczne – wrocław. Dobre jedzenie może powstawać jedynie z dobrych składników. Firma u której zaopatrywała się restauracja w jakiej pracowałam nie przyjmowała już nowych klientów, więc dla swojego lokalu musiałam szukać kogoś innego. Przeglądałam oferty firmy, które pokazywały mi się jako pierwsze w wynikach wyszukiwania, jednak powiem szczerze że byłam rozczarowana. Jak ktoś miał dobre warzywa i owoce, to w ogóle nie miał ziół, albo też były firmy które miały wszystkiego po trochu, nawet z grzybów, ale jak się chciało zamówić coś innego niż pomidor czy sałata to był problem. A mi do włoskich dań potrzebne były też owoce cytrusowe czy zioła cięte świeże. W końcu namierzyłam małą, powstałą parę miesięcy wcześniej firmę. Spodziewałam się, że nowi w biznesie będą mieli ograniczoną ofertę, albo będą sprowadzać jedzenie raz na jakiś czas. A okazało się, że mieli wszystko czego mi trzeba, kompleksowo i nie tak drogo jak inni. W dodatku dobrze mi się z nimi dogadywało, nie było problemu by zmienić termin dostawy albo jeszcze coś domówić na ostatnią chwilę. Od razu wiedziałam, że jest to firma z którą chcę współpracować. Zamawiałam od nich różne rzeczy, bardzo często i nigdy nie byłam zawiedziona ani jakością obsługi, ani jakością towaru. Dzięki temu mogłam serwować swoim klientom tylko to co najlepsze. Moja restauracja mogła się rozwijać.

Odpowiednie zaopatrzenie dla gastronomii to absolutna podstawa, o jakiej musi pomyśleć każda firma. Mi się na szczęście udało szybko znaleźć bardzo dobrą firmę z Wrocławia, z którą współpracuję do dziś. Mam nadzieję, że w przyszłości nasza współpraca także będzie tak dobrze się układała jak do tej pory.