Złoty łańcuszek z motywem krzyżyka

 

Poszukując idealnego prezentu z okazji ważnych, życiowych wydarzeń warto skupić się na uniwersalnych podarunkach, m.in. różnego rodzaju medalikach, łańcuszkach czy bransoletkach. Najczęściej wybiera się motyw krzyżyka – bez względu na to, czy jest to jakieś wydarzenie chrześcijańskie czy nie. Tego rodzaju motyw jest uniwersalny i utożsamia się z nim nawet wiele osób znanych. Tego rodzaju podarunek sprawdzi się szczególnie z okazji urodzin, chrztu, komunii świętej czy bierzmowania. 

Łańcuszek z krzyżykiem – idealnym prezentem

złote łańcuszki z krzyżykiemMamy do wyboru zarówno srebrne jak i złote wisiorki – wybór pośród nich to kwestia tak naprawdę indywidualna. Trzeba jednak przyznać, że mimo wyższej ceny, klienci najczęściej decydują się jednak na złote łańcuszki z krzyżykiem, które wyróżniają się niezwykłą elegancją i pasują do wielu stylizacji. W przypadku osób dorosłych, często wybiera się krzyżyki większych rozmiarów z dodatkowymi zdobieniami w postaci kolorowych kryształków. Natomiast, gdy ma to być prezent dla małego dziecka, to lepiej postawić na nieco delikatniejsze i mniejsze łańcuszki, które przede wszystkim staną się kiedyś wyjątkową pamiątką ważnego dnia. Wielu sprzedawców umożliwia umieszczenie na biżuterii dodatkowego grawera, co jeszcze bardziej podkreśli indywidualność łańcuszka i ważność wydarzenia. Najczęściej na medaliku umieszcza się datę ważnej uroczystości oraz imię obdarowanego. Ceny złotych łańcuszków są bardzo rożne i zależą głównie od wybranego modelu, wielkości, dodatkowych zdobień oraz próby złota. Warto pomyśleć też o odpowiednim pudełeczku na prezent – jeśli łańcuszek jest dawany malutkiemu dziecku, to wiadomo że przez najbliższe lata prezent będzie czekał w opakowaniu, dlatego warto zapewnić mu odpowiednie zabezpieczenie.

Każdy prezent podarowany przez bliską osobę jest czymś wyjątkowym. Warto jednak pomyśleć o czymś, co podkreśli i upamiętni ważne rodzinne wydarzenie, a z czasem stanie się unikatową pamiątką. Oczywiście złote łańcuszki mogą być także zakupione w celach wyłącznie biżuteryjnych, aby podkreślić charakter swoich stylizacji. W takim przypadku najlepiej wybrać duże, charakterystyczne krzyże w najmodniejszych wzorach i kolorach. Pamietajmy, że nawet złoto jest oferowane w różnych odcieniach, m.in. jako żółte, białe czy różowe.